Close

مبل شویی

مبل شویی

مبل شویی

چیدمان مدرن و لوکس همیشه با یک دست مبل زیبا و خوشرنگ، بهتر دیده می شود. مبل ها بخشی از دکوراسیون منازل هستند که در همه خانه های بزرگ و کوچک وجود دارند. با مراقبت از مبل ها می توانید مدت بیشتری از نشستن روی مبل ها لذت ببرید. با همه مراقبت هایی که از مبل ها می کنید باز هم انواع و اقسام آلودگی ها و کثیفی ها روی مبل ها جا خوش می کنند.

شستشوی مبل و مبل شویی شبیه شستشوی فرش است و می بایست توسط متخصص انجام شود. همانطور که فرش ها را برای شستشو به قالیشویی می سپارید مبل ها را نیز نباید خودتان با آب و شوینده های معمولی بشویید. شستشوی مبل با دستگاه و مبل شویی در منزل از سرویس های محبوب خانواده های تهرانی در ایام آخر سال است.
مبل شویی در تهران

آلودگی هوا موجب شده تا علاوه بر ریز گردها، آلاینده های دیگر هم روی وسایل منزل و مبلمان بنشینند. تمیز کردن مبل با دستمال نمدار، جوش شیرین، نمک و دیگر موادی که در خانه دارید، نمی تواند ذرات ریز آلاینده ها را از بین ببرد. با شیوه های نادرست مبل شویی موجب نفوذ آلودگی به بافت پارچه رویه مبل و حتی اسفنج ها خواهید شد. مبل شویی در منزل را با بهترین مبل شویی در تهران تجربه کنید و خیال تان از بابت حذف همه آلودگی های مبل ها راحت باشد.

پیشنهاد مطالعه: هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور
خدمات مبل شویی چیست؟

شستشوی مبل، کوسن، پشتی های سنتی و هر حجمی که دارای رویه پارچه ای است در حوزه خدمات مبل شویی قرار می گیرد. اگر مبلمان کلاسیک یا مدرن دارید می توانید از خشکشویی مبل در منزل برای تمیز کردن رویه مبل ها استفاده کنید.

همه قسمت های جدا شونده مبل ها، نشیمن جدا شونده، پشتی هایی که از مبل ها جدا می شوند، همگی را می توان با سرویس شستشوی مبل با دستگاه تمیز کرد. خدمات مبل شویی تنها یک سرویس فصلی و مخصوص آخر سال نیست. همیشه می توانید از سرویس مبل شویی و شستشوی مبل قالیشویی فرش مشهد استفاده کنید. برای ثبت سفارش رایگان همین حالا تماس بگیرید.

خدمات مبل شویی
مبل شویی در منزل

برای تمیز کردن مبل ها، لکه بری و شستشوی مبلمان نیازی نیست مبل ها را به جایی ببرید. همیاران قالیشویی فرش مشهد برای شستن مبل ها درب منزل مراجعه می کنند. با ثبت سفارش رایگان در سامانه قالیشویی فرش مشهد می توانید از خدمات مبل شویی در منزل استفاده کنید. با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای شستشوی مبل انجام شود. همیاران قالیشویی فرش مشهد در همه مناطق تهران خدمات شستشوی مبل با دستگاه مبل شور را ارائه می دهند.
خشکشویی مبل در منزل

شرکت های زیادی در زمینه خشکشویی مبلمان فعالیت دارند. برای اینکه خدمات بهتری دریافت کنید سفارش تان را در بهترین مبل شویی در تهران ثبت کنید. افرد با تجربه و آموزش دیده می دانند با چه شوینده ای مبل های با ارزش تان را شستشو دهند. مبل شویی یک حرفه تخصصی است و نباید توسط افراد بی تجربه انجام شود. برای اینکه کیفیت مبل ها حفظ شود و بافت پارچه رویه مبل و اسفنج ها دچار آسیب نشود، از خشکشویی مبل در منزل استفاده کنید. خدمات مبل شویی و خشکشویی مبلمان آسیبی به مبلمان گرانقیمت و لوکس تان نمی رساند ولی همه کثیفی های روی مبل را از بین می برد.
شستشوی مبل با دستگاه

از شامپو فرش هم می توانید برای از بین بردن لکه های تازه قهوه و چای استفاده کنید. بعضی اسپری های تمیز کننده مخصوص هم برای مبلمان به فروش می رسد که به خوبی کثیف کاری های سطحی را تمیز می کنند. اما از بین بردن کامل الودگی ها و پاک کردن لکه های قدیمی روی مبل به این سادگی ها نیست. هیچیک از روش های شستشوی خانگی نمی توانند مبل ها را مثل روز اول تمیز و پاکیزه کنند. مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه شیوه ای مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه رو مبلی هم آسیب نمی زند. دستگاه مبل شور ویژه شستشوی مبلمان طراحی شده و دارای سیستم شستشوی مخصوصی است.
نکات شستشوی مبل در محل

گرد و غبار بیشترین آسیب رابه الیاف رویه مبل ها می زندد و موجب پوسیدگی و از بین رفتن الیاف رویه مبل می شوند. جارو کردن مرتب مبل ها با جاروبر قی مانع از نفوذ گرد و غبار به داخل بافت پارچه می شود. اگر مدتی در منزل نیستید روی مبل ها را با پارچه ای بزرگ بپوشانید. در صورت حضور در منزل با جاروبرقی غبار روی مبل ها را تمیز کنید. غبار گیری قبل از مبل شویی و شستشوی مبل در منزل ضروری است و کیفیت کار شستشو را افزایش می دهد. با نازل مخصوص می توانید درزهای کنار دسته ها و قسمت های مختلف مبلمان را غبارگیری کنید.

مبل شویی در تهران
شستن لکه های روی مبل

لکه جوهر روی مبل ، لکه خون خشک شدهف لکه قهوه روی مبلمان، لکه چربی، لکه رنگ روی مبل ها و هر نوع لکه تر و خشک دیگری به سختی از رویه مبل ها پاک می شود. کشیدن برس های سیمی و مواد لکه بر قوی هم می تواند پارچه رویه را به کلی نابود کند. برای مبل شویی و لکه بری مبلمان از دستگاه مبل شور استفاده می شود. این دستگاه بدون نیاز به جا به جایی می تواند انواع آلودگی های رویه مبل را تمز کرده و لکه ها را نیز به طور کامل از بین ببرد.
طرز کار دستگاه مبل شور

یک وسیله نظافت صنعتی با دو مخزن برای آب تمیز و کثیف،نازل، کف ساز، خرطومی و موتور مکنده ، اساس دستگاه مبل شور را تشکیل می دهد. مبل شویی با دستگاه بسیار ساده است طرز کار دستگاه مبل شور به این ترتیب است که آب و فوم مواد شوینده توسط قسمت نازل دستگاه روی سطح پاشیده می شود. چیزی شبیه کف اصلاح برای مبل شویی استفاده می شود که همه آلودگی ها را جذب می کند. همیار با سری مخصوص دستگاه مبل شور روی سطح مبل می کشد و همه قسمت های رویه، پشت و کناری مبل ها را به خوبی تمیز می کند.

پیشنهاد مطالعه:شست و شوی مبل با تخفیف ویژه
مبلشویی و خشک کردن مبل ها

برای خشک کردن و از بین بردن کف های پاشیده روی سطح مبل از موتور مکنده دستگاه مبل شور استفاده می شود. همه آلودگی ها و کثیفی ها به همراه آب و کف با دستگاه مکش می شود و به مخزن مخصوصی که برای آب کثیف روی دستگاه مبل شور نصب شده، منتقل می شود.

تجربه کسی که مبل شویی با دستگاه را بر عهده دارد بسیار مهم است. نحوه صحیح شستشوی مبل و خشک کردن آن بستگی به مهارت کارگر مبل شور دارد. این دستگاه می تواند بخش زیادی از آب و رطوبت مبل ها را با موتور مکنده از بین ببرد و مبلمان به صورت تقریبا خشک شده تحویل داده می شود.
مراقبت از مبل ها پس از مبل شویی

شستشوی مبل در تهران برای نظافت مبل ها توسط مبلشویی قالیشویی فرش مشهد انجام می شود. شستشوی مبل با مواد شوینده مناسب جنس پارچه مبلمان انجام شده و پس از مبل شویی ، رطوبت مبل ها به طور کامل با دستگاه مکنده گرفته می شود. در واقع مراقب خاصی پس از شستشوی مبل در منزل لازم نیست و می توانید از مبل ها به فاصله کوتاهی استفاده کنید.

به توصیه همیارن قالیشویی فرش مشهد بهتر است چند ساعت از نشستن روی مبل ها خودداری کنید تا اسفنج مبل نیز به طور کامل خشک شود. برای مثال اگر مبل ها را بعد از ظهر شسته اید، بهتر است شب روی مبل ها ننشینید و تا فردا صبح صبر کنید.

مبل شویی و خشکشویی مبل
زمان شستشوی مبلمان چقدر است؟

همه مراحل مبل شویی، خشکشویی مبل در منزل و خشک کردن مبل ها در زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. مهارت کسی که با دستگاه مبل شور کار می کند روی کیفیت شستن مبل ها و همچنین زمان شستشو تاثیر دارد. از مرحله ای که آب و مواد شوینده در دستگاه وارد می شود تا مکش آب کثیف در حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان می برد.

به همین سرعت می توانید مبل های لک شده، کثیف و الوده را تمیز کنید. سرعت شستشوی مبل با دستگاه به خصوص در موقع خانه تکانی های آخر سال یک مزیت بزرگ محسوب می شود. هم اکنون برای ثبت سفارش شستشوی مبل ها اقدام کنید تا با ترافیک سفارش های پایان سال مواجه نشوید.
مزایای شستشوی مبلمان با دستگاه

تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه موجب سهولت شستشوی مبل شده و مبل شویی را بسیار ساده کرده است. شستشوی مبل با دستگاه به دلیل سرعت در شستشو و مکش رطوبت، تولید بوی نامطبوع در اسفنج نکرده و پاکیزگی کامل را به همراه دارد. مبل شویی در بهداشت محیط و سلامت افراد خانواده تاثیرگذار است.

مبلمان از وسایل پر کاربرد است که می بایست عاری از آلودگی و میکروب باشد. دستگاه مبل شور طوری طراحی شده که همه قسمت های مبلمان را بشوید و هیچ قسمتی از مبل ها بدون شستشو باقی نمی ماند. سهولت شستشو، سرعت شستن مبل ها و خشک شدن سریع مبلمان از مهم ترین مزایای شستشوی مبلمان با دستگاه است.
قیمت مبل شویی در منزل چقدر است؟

قیمت مواد شوینده، دستمزد کارگر شوینده و مواد لکه بر را که در نظر بگیرید، هزینه شست شوی مبل در منزل بسیار مقرون به صرفه است. قیمت شستشوی مبل برای یک دست اعلام می شود ولی جنس رویه مبل، تعداد مبلمان، تشکچه هایی که از مبل ها جدا می شوند و حتی اندازه بزرگی مبل ها می تواند کمی قیمت مبل شویی در منزل را افزایش دهد. برای اطلاع از هزینه شستشوی مبل در منزل با قالیشویی فرش مشهد تماس بگیرید. شستشوی مبل در تهران به ارزان ترین قیمت و با بهترین کیفیت پذیرفته می شود.
شستشوی مبل در تهران

خدمات مبل شویی و شستشوی مبل در تهران یکی از سرویس های نظافتی قالیشویی فرش مشهد است که در همه مناطق درخواست کننده دارد. بهترین مبل شویی در غرب تهران، بهترین مبل شویی شرق تهران، مبلشویی قیمت مناسب جنوب تهران، خدمات شستشوی مبل در شمال تهران همگی شعبه های فعال شستشوی مبلمان قالیشویی فرش مشهد هستند.

برای استفاده ازخدمات شستشوی مبل در تهران می توانید اپلیکیشن قالیشویی فرش مشهد را روی گوشی نصب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. اگر استفاده از اپلیکیشن ها و ثبت سفارش از طریق گوشی موبایل برایتان دشوار است می توانید با شماره قالیشویی فرش مشهد تماس بگیرید. همیاران قالیشویی فرش مشهد در همه ایام هفته آماده ثبت سفارش های شما هستند.

قیمت مبل شویی
قیمت خشکشویی مبل

برای شستشوی مبلمان چرمی اغلب از شیوه خشکشویی مبلمان استفاده می شود. هزینه خشکشویی مبل در تهران با توجه به جنس مبلمان، اندازه و ابعاد مبل ها، تعداد پشتی و نشیمن هایی که قابلیت جدا شدن را دارند و همچنین تعداد صندلی های مبل حساب می شود. قیمت خشکشویی و مبل شویی برای مبل هایی که رویه حساس و ابریشمی دارند همیشه بالاتر است.

دقت بیشتری برای خشکشویی مبل های با ارزش و نفیس لازم است و وقت شستشوی مبل هم بیشتر می شود در این صورت ممکن است اندکی هزینه خشکشویی مبل ها بیشتر شود. در نهایت با توجه به کیفیت تمیزی مبل ها و همچنین زمان خشکشویی مبل در منزل ، پردخت هینه خشکشویی بسیار مقرون به صرفه تر است.
بهترین مبل شویی در تهران کجاست؟

خوشبختانه هزینه شست و شوی مبل در منزل ارزان است و بر دوش خانواده ها سنگینی نمی کند. هزینه خشکشویی مبل در منزل، قیمت شستشوی مبل با دستگاه مبل شور و به طور کلی خدمات مبل شویی در تهران هزینه زیادی ندارد. بیشتر کیفیت کار و مهارت کسی که با دستگاه مبل شور کار می کند، ملاک انتخاب بهترین مبل شویی در تهران است. به اعتبار شرکت نظافتی و رضایت مشتری پس از دریافت سفارش توجه کنید و بهترین مبل شویی در تهران را برای نظافت مبلمان نفیس تان انتخاب کنید.
هزینه مبل شویی در قالیشویی فرش مشهد

قالیشویی فرش مشهد شرکت نظافتی جامعی است که همه خدمات منزل را در سطح تهران ارائه می دهد. خدمات مبل شویی و شستشوی مبل در تهران یکی از صدها سرویس کاربردی قالیشویی فرش مشهد است که با قیمت استثنایی ارئه شده است. هزینه شستشوی مبل در منزل و قیمت خشکشویی مبل در تهران طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود و مبلغ اضافی در محل دریافت نخواهد شد.