Close

خوشخواب

خوشخواب

خوشخواب

این باور عمومی وجود دارد که قالیشویی یا شستشوی فرش تنها برای تمیز کردن خانه کافیست. اما وجود وسایل مرطوب و یا حتی موی خیس، عرق کردن در حین خواب می تواند موجب کثیف شدن و بو گرفتن تشک شود. وی تشک معمولا به علت رشد و تکثر باکتری ها و قارچ، یا به علت بوی بدن است.

بنابراین بسیار مهم است که تشک ها به طور دوره ای و حداقل هر ۶ ماه یک بار، شسته و تمیز شود؛ تا تشک ها و بالشهای شما کاملا تمیز شود.

برای شستشوی تشک ها، یکی از راه های خوب شستشوی تشک است، برای این منظور ابتدا روکش ها و روتختی ها را بشویید، با این کار بخش عظیمی از آلودگی ها برطرف می شود اما اگر تشک و تخت شما همچنان بو می دهد بهتر است به قسمت های عمیقتر بروید و تشک را بشویید.

برای این منظور به مواد و وسایل زیر نیاز دارید:

مسواک قدیمی یا اسفنج زبر
آب گرم ( دمای بالا)
مواد شوینده ضدعفونی کننده آماده
الکل سفید
اسپری
مایع شستشوی فرش آنزیم دار

تمیز کردن روکش ها:

برای شروع بهتر است بررسی کنید که تشک شما فنر دار است یا معمولی ، استفاده از آب داغ به خوبی می تواند قارچ ها و باکتری ها را از بین ببرد اما، آب داغ به شدت به قسمت های فلزی و فنر ها آسیب می زند و موجب زنگ زدگی و پوسیدگی آنها می شود. بنا براین بهتر است برای شستشوی تشک های فنری به قالیشویی یا قالیشویی آنلاین مراجعه کنید واز خدمات شستشوی تشک یا خشکشویی تشک استفاده کنید.

قالیشویی , قالی شویی, قالیشویی آنلاین, قالیشویی تهران , قالیشویی کرج, قالیشویی تبریز, شستشوی فرش, شستشوی مبل, خشکشویی مبلمان, اعلاشویی
شستشوی تشک های فنر دار:

در صورتیکه تشک شما فنر داری نیست میتوانید آن را در منزل بشویید.

برای این منظور تشک را در تراس یا حیاط یا حمام قرار دهیدو روی تشک آب داغ اسپری کنید.

و بلا فاصله روی تشک ماده شوینده ضدعفونی کننده اسپری کنید و با اسفنج زبر کاملا تشک را بشویید و دوبار روی آن آب داغ اسپری کنید.

می توانید این مرحله را دوبار تکرار کنید.

همچنین میتوانید به جای شوینده ضد عفونی کننده آماده از سرکه سفید استفاده کنید.

شستشوی تشک خوشخواب با مایع شوینده آنزیم دار:

سپس مانند مرحله شستشو با مواد شوینده ضدعفونی کننده، روی تشک مایع شوینده رقیق شده با آب بریزید و با اسفنج زبر کاملا تشک را بشویید.
خشک کردن تشک خوشخواب:

سپس تشک را با آب گرم آب بکشید.

دقت نمایید آبکشی باید به صورت اسپری کردن آن و خشک کردن آن با حوله است.

بههیچ عنوان تشک را زیر آب قرار ندهید زیرا تشک دچار پوسیدگی و فنر ها دچار زنگ زدگی می شود.

سپس در محیط باز و در معرض نور خورشید قرار دهید( نور خورشید نیز توانایی از بین بردن قارچها و میکروب ها را دارد.)

پس از خشک شدن کاملا تشک می توانید از آن استفاده کنید.

در صورتیکه وقت و امکان حذف بو یا شستشوی تشک خوشخواب خود را ندارید، کافیست در سایت کارخانه قالیشویی فرش مشهد ، سفارش شستشوی تشک دهید، تا تشک شما در منزل توسط دستگاه های شستشوی تشک خوشخواب و به راحتی و در کمترین زمانی ممکن، شسته شود.

با ثبت سفارش آنلاین در این سایت، برای شستشوی انواع فرش و خشکشویی و شستشوی مبل، ۲۰% تخفیف بگیرید!!! اگر در سراسر تهران و کرج و تبریز زندگی می کنید. در هر ساعت از شبانه روز کافیست به سایت کارخانه قالیشویی فرش مشهد مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس اعزام شود.

مشتریان عزیز در نظر داشته باشید. که خدمات آنلاین قالی شویی از قبیل قالیشویی و مبل شویی و خشکشویی مبلمان آنلاین با ۲۰% تخفیف ارائه می گردد. ارائه خدمات ما در سراسر تهران صورت می گیرد.
علاوه بر شعبات قالیشویی تهران شعبه قالیشویی کرج و قالیشویی تبریز فرش مشهد ما آماده برای ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد.